Poradenství pro osoby

Naše společnost Vám nabízí svou službu – finanční poradenství JINAK. Stáváme se celoživotními partnery a rádci v oblasti osobních financí, pomáháme klientům řešit všechny otázky týkající se peněz. Díky finančnímu plánu, který náš poradce ušije na míru každému klientovi, si můžete splnit své krátkodobé i dlouhodobé cíle. Může to být například sen o vlastním domě za městem, o novém bytě pro děti, o úsporách na studium vašich dětí na prestižní zahraniční univerzitě či sen o cestování a příjemných letech bez nouze strávených ve stáří.

Protože zajišťujeme komplexní poradenství zahrnující všechny oblasti osobních financí, finanční plán myslí nejenom na vaše sny, ale také na vaše obavy. Zajistíme váš příjem pro takové nepříjemné události, jako je úraz, dlouhodobé léčení, ztráta zaměstnání nebo invalidita. Pokud již máte z uplynulých let různé pojistné smlouvy a další smlouvy na finanční produkty, finanční náš poradce vám pomůže posoudit, zda skutečně odpovídají vašim potřebám a stávající životní situaci.

Na těchto stránkách se dozvíte, jak probíhá spolupráce s finančním poradcem. Nemusíte tak mít nepříjemný pocit z toho, že nevíte, co vás na schůzce s poradcem čeká, na co se vás bude ptát, co vám může nabídnout. Také se dozvíte, kdo to vlastně finanční poradce e, jakými etickými pravidly se při práci s klienty řídí a jaké má odborné znalosti pro to, aby vám mohl skutečně kvalifikovaně s financemi radit. To, že nabízíme skutečně komplexní služby ve všech oblastech osobních financí, vám ukážeme v popisu toho, s čím vším Vám může náš poradce pomoci.

Jsme nezávislou společností, která spolupracuje s mnoha desítkami finančních institucí. Podívejte se, že vám můžeme nabídnout široké portfolio finančních produktů a provést jejich důkladné srovnání.

Finanční poradenství JINAK znamená, že se nespokojujeme jen s aktuální nabídkou na trhu, ale navíc pro naše klienty naše analytické oddělení spolu s obchodními partnery vytváří exkluzivní produkty, které nabízí pouze poradci naší společnosti.

• Poradenství dle VášPoradce

Provedeme vás spoluprací klienta a poradce Partners tak, abyste věděli, co vás čeká.

• Kdo je poradce?

Každý náš poradce se musí vzdělávat a dodržovat etický kodex.

• S čím pomůžeme

Jaké jsou oblasti vašich osobních a rodinných financí, které vám finanční poradce může pomoci správně vyřešit?

• Penze

Finance ve stáří jsou velmi důležitou otázkou, která ovlivní kvalitu Vašeho života v budoucnosti. Nechte si raději zpracovat kvalitní finanční plán od prověřených odborníků na finance.

• Naši Partneři

Mezi naše obchodní partnery patří více než pět desítek finančních institucí. Jsou to největší banky, pojišťovny, investiční společnosti a další.