Kdo jsme

Podnikové poradenství

Jsme společností, která poskytuje zákazníkům podnikové poradenství se specializací především na tyto oblasti:

– revitalizace firem

– restrukturalizace podniku

– zvyšování výkonnosti obchodních oddělení a prodejních týmů

– personální audit

– manažerské a obchodní dovednosti

– marketing, reklama a public relations

– koučink manažerů a obchodníků

– hodnotová analýza

Rozhodujete-li se využít služeb specializovaného odborníka v oblasti podnikového poradenství, pak se sluší v krátkosti představit Vám, kdo nebo co se skrývá za společností Váš poradce s.r.o.:

1. Náš obor „company doctor“ nás opravdu baví a vzrušuje, dychtivě se učíme nové věci a intenzivně makáme, díky tomu roste náš výkon i know-how, na které konkurence nestačí a z kterých naši klienti těží.

2. Své pracovní postupy a metody jsme standardizovali do účinného know-how, tím jsme dosáhli toho, že naši klienti získávají ke spolupráci nejen výrazné osobnosti, ale také profesionální partnery, kteří ví, co chtějí a jak pro klienty dosahovat v daných oblastech výsledky.

3. Naše kreativní myšlení, sdílení zkušeností z projektů a neotřelá řešení můžou v některých situacích působit neobvyk- le až výstředně, nicméně jsou efektivní a vždy k prospěchu klienta. Klienti potřebují výsledky, ne upejpání či akademické teorie.

4. Náš důraz na charakter, etiku a hodnoty jako poctivost, pracovitost, píle, praxe a věcné znalosti jsou pro naše klienty zárukou seriózního partnera, o kterého se zejména v těžkých situacích mohou opřít.

5. Jako jediní na trhu, poskytujeme v našem oboru tzv. garanci 5G.

Jako jediní na trhu, v daném oboru Vám garantujeme jedinečnou kombinaci garancí, tzv. 5G

Garantujeme Vám risk-free, věříme v naše schopnosti

Většina našich konkurentů požaduje úhradu za vzdělávací a konzultační služby předem. Naše společnost pracuje opačným způsobem. Platba probíhá ex-post, tedy až po uskutečnění naší služby. A jako „eso v rukávu“, které Vám garantuje, že s námi nic neriskujete, Vám nabízíme možnost neplatit za naše služby, pokud nejste s dosaženými výsledky poradenské činnosti, školení či konzultace spokojeni. Tuto garanci máte s námi smluvně potvrzenou.

Garance zkušenosti a specialistů z různých oborů

Naši lektoři a konzultanti jsou úspěšní a zkušení profesionálové, kteří mají jak odborné zkušenosti, tak životní nadhled, profesionální zralost a za sebou mnoho projektů, konzultací či školících dnů. Jedná se odborníky z oblastí jako marketingové poradenství, reklama & public relations, prodej, management, personalistika, finance, sklad & logistika, nákup, řízení procesů, výroba, školení zaměstnanců & koučink manažerů a obchodníků.

Garance práce na projektu

Většina konzultantů a školitelů Vám poradí, co máte dělat. Jejich rady však mají jednu slabinu – řeknou, co je třeba udělat, ale pak odcházejí. Prodávají informace. My Vám garantujeme nejen to, že Vám ukážeme cestu, řekneme, co je potřeba udělat… my s Vámi jdeme tou cestou bok po boku. Garantujeme aplikaci řešení a výsledků Podílíme se na plnění konkrétních úkolů, krok za krokem – vše, co je třeba udělat, děláme s Vámi.

Garantujeme Vám re-trénink

Pokud není dosaženo cíle školení ve Vaší firmě, garantujeme Vám opětovné proškolení Vašeho personálu zdarma.

Garantujeme Vám právní ochranu

Garantujeme Vám jasný smluvní vztah a diskrétnost v podobě smluvně ošetřené mlčenlivosti – a to nejen po dobu spolupráce, ale také po jejím skončení.